Zümrütevler Mah. Fıratlı Sok No:16/2 Maltepe/İSTANBUL
trende

Logo Tasarımınızı Ne Zaman Gerçekleştirmelisiniz?

22.11.2020
254
Logo Tasarımınızı Ne Zaman Gerçekleştirmelisiniz?

Logo tasarımınız, potansiyel müşterilerin web sitenizi ziyaret ettiklerinde görecekleri ilk şeylerden biridir. Orada durmuyor olsa da…

Müşterileriniz, işinizle her etkileşimde olduklarında logo tasarımınızı görmeye devam edeceklerdir. Bu nedenle, özel logo tasarımınızın, şirketinizin kişiliğine ilişkin doğru bilgileri başlangıçta anlatırken aynı zamanda benzersiz olmasını sağlar.

Buna rağmen, tüm işletmeler büyür ve bu büyüme ile birlikte değişiklikler gelir. Sonuç olarak, özel logo tasarımınız alakalı kalmayacak.

Dahası, logo tasarım trendleri de değişiyor! Bu nedenle, bir aşamada işletme logonuzu yeniden tasarlamayı düşünmeniz gerekir.

İşte bir yeniden tasarım için bir logo tasarımcısına yaklaşmanın gerekli olduğu örneklerdir.

İş logo tasarımınız artık yeni değil

Zaman geçtikçe, büyük olasılıkla işletme logosu tasarımınızın artık taze ya da alakalı olmadığını göreceksiniz. Ve bunu fark edecek tek kişi sen olmayacaksın…

Potansiyel müşterilerinizin yakın zamanda logo tasarımınıza dikkat etmediğinizi görmesi çok fazla bir şey gerektirmiyor.

Özel logo tasarımınızın ne kadar benzersiz olduğu önemli değil, yaygın logo tasarım trendleri onu şekillendirmeye yardımcı olacaktı ve sonuç olarak logonuz bir aşamada eski olacak.

İşletmenizin logo tasarımı basit değil

Dijital çağ, logo tasarımlarına çok fazla ayrıntı göstermez. Logonuz kartvizitinizde harika görünebilir, ancak sosyal medya platformlarınız için aynı şeyi söyleyebilir misiniz?

Günümüzde logo tasarımlarının sadeliği benimsemesi gerekiyor.

İşiniz genişliyor

Bu bir gerçek – işletmeler büyüyor. Zaman geçtikçe işiniz yüzünü önemli ölçüde değiştirecek. Yeni hizmetler sunmaya başlayabilir veya daha geniş bir ürün yelpazesi satmaya başlayabilirsiniz.

Başka bir şirketle birleşebilirsin. Sonuç olarak, ilk işletme logosu tasarımınız artık işletmenizin neyle ilgili olduğunu tam olarak kapsamayacak.

Bu olduğunda, logonuzu yeniden tasarlamak yalnızca alakalı kalmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işletmenizde gerçekleşen tüm olumlu değişiklikleri kutlamanıza yardımcı olur.

İşiniz büyüdükçe, özel bir logo tasarımı için harcayacağınız paraya sahip olabilirsiniz. Utanılacak bir şey değil. İşletmelerin çoğu ilk birkaç yıl boyunca açık kalmak için mücadele ediyor ve birinci sınıf bir logo için ödeme yapmak anlaşılır bir öncelik olmayacak.

İnsanlar logo tasarımınızı işletmenizin yüzü olarak göreceklerdir. Bunun başka yolu yok. Bu yüzden, işinizin daima olumlu bir şekilde algılanmasını sağlamak için, logonuzu bir aşamada yeniden tasarlamak zorunda kalacaksınız.

Tasarımınızı güncelleme zamanı geldiğinde, mevcut logo tasarım trendlerine çok fazla dikkat etmeyin. Bunun yerine, logonuzun orijinal anlamını tamamen kaybetmeyeceğiniz bir yol bulun.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: