Zümrütevler Mah. Fıratlı Sok No:16/2 Maltepe/İSTANBUL
trende

Web Tasarım Şirketinize Sormanız Gereken Sorular

22.11.2020
622
Web Tasarım Şirketinize Sormanız Gereken Sorular
Bir web sitesinin ne kadar yararlı olabileceğini düşünen küçük işletme sahibi misiniz?
Bu noktadaysanız, bir web sitesinin maruz kalmanızı artıracağını bileceksiniz.
Maalesef, yanıtı basit bir Google aramasıyla bulamıyorsunuz. Web tasarım hizmetleri sunan birçok şirket olduğu için sonuçlar kafa karıştırıcı olacaktır.
Bu nedenle, seçeneklerinizi daraltmanıza yardımcı olacak, işte birlikte çalışmayı planladığınız web tasarım şirketine sormanız gereken basit sorular.

Tüm proje ne kadara mal olacak?

Küçük işletme sahibi olmak için yakacak paranız yok. Yani önce maliyet detaylarına inmek istersiniz. Web tasarım hizmetleri için teklif talep ederken, her şey dahil fiyatını sorunuz. Gizli maliyetler olabilir ve daha sonra bunun için endişelenmek istemezsiniz.

Tahmini tamamlanma süresi nedir?

Gecikmeler herhangi bir projede olabilir. Ancak, bir web tasarım şirketi tamamlanması için bir zaman çizelgesi sağlamalıdır, bu yüzden projenizin hala devam ettiğini bilmek için zaman çizelgesi hakkında soru sormayı unutmayın.

Pakette neler var?

SEO, içerik stratejisi ve bilgi mimarisi gibi web sitenizin tasarım paketinin bir parçası olabilir. Paket bu şeyleri içerip içermediğini önceden bilmek istersiniz. Ayrıca, bu özellikler paketin bir parçası değilse ne kadara mal olacağını bilmek istersiniz.

Bu sırada, hem web tasarımını hem de geliştirmeyi idare edeceklerini sorun. Web tasarım şirketinin yarasadan hangi hizmeti sağlayacağını bilmeniz gerekir. Bu şeyler üzerinde siyah beyaz olmak, daha sonra pişmanlık duymaktan iyidir.

Web sitenizde kim çalışacak?

Projenizi yöneten web tasarımcılarıyla birlikte üsse dokunmanız gerekir. Ayrıca, şirketin şirketteki rolünün ne olduğunu bilmek de önemlidir.

Web siteniz için düşük bir fiyat ödediyseniz, junior level web sitesi tasarımcısı projenizi ele alıyor olabilir. Her şeyin üstünde olmak istiyorsun.

Web sitesi şirketinizin bir uzantısı olarak hizmet verecek ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceklerini anlayan bir web sitesi tasarımcıları ekibine ihtiyacınız olacak.

Mobil duyarlı mı?

Mobil dostu olmak, Google sıralamanızı etkileyecek faktörler arasındadır. Elde taşınır cihazlarını web sitesine erişmek için, kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan yapabilmelerini istiyoruz.

Bunu gerçekleştirmenin bir yolu, duyarlı bir çerçeve kullanmaktır. Ayrıca, web tasarım şirketinize, inşa etmeyi planladıkları web sitesinin yanıt verip vermeyeceğini sormaya zaman ayırmaya değer.

Geçiş planı nedir?

Zaten bir web siteniz varsa, o web sitesindeki trafiği kaybetmek istemezsiniz. Bir geçiş planı web sitesi tasarım sürecini sizin için kolaylaştıracak.

Bu, orijinal ziyaretçilerinizin de yeni web sitenizin keyfini çıkarmasına yardımcı olacaktır.

Web tasarım şirketiniz hangi platformu kullanacak?

Platform aynı zamanda ana kaygılarınızdan biri olmalıdır. CMS’nin daha aşina olduğunuz biri için düzenlenmesi veya talep edilmesi kolay bir şey olmasını istiyorsunuz.

Yeni bir web sitesi başlatmak çok fazla iş olabilir, ancak süreçten elde ettiğiniz ödüller buna değer. Bu soruları sorarak en iyi web sitesi tasarımlarını sunabilecek bir firma bulacaksınız.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için web tasarım  ekibimizle iletişim kurun.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: