Zümrütevler Mah. Fıratlı Sok No:16/2 Maltepe/İSTANBUL
trende

Google Analytics ile Web Sitenizi Yönetimi

22.11.2020
253
Google Analytics ile Web Sitenizi Yönetimi

Web siteniz ve aldığınız trafik hakkında bilgi edinmek için kullanabileceğiniz çok sayıda istatistik izleme web sitesi bulabilecek olsanız da, size en ayrıntılı bilgileri sağlayabilecek web sitesinden yararlandığınızdan emin olmalısınız.

Google Analytics, web sitenizi ve işinizi bir bütün olarak geliştirmenize yardımcı olabilecek inanılmaz bir araçtır, ancak uygun analiz, planlama ve yürütme konusunda size yardımcı olmak için bir Google Analytics uzmanı almayı düşünmek faydalı olacaktır.

“Başarıları Alın ve Bunları Geliştirin”

Elinizde başarılı bir işletme varsa, çevrimiçi başarıya ulaşmanız da olasıdır. Profesyonel yardımla, bu başarıları alabilir ve daha da başarılı yapabilirsiniz; bu, genellikle en karlı sayfalarınızı ve anahtar kelimelerinizi almak ve bunlara daha fazla yatırım yapmaktan gelir.

Düşük Dönüşümlü Anahtar Kelimeleri Bırakma;

Bazı anahtar kelime grupları veya tek tek anahtar kelimeler kârlı gibi gözükse de, bu anahtar kelimeler üzerinde çalışmaya, sıralarına girmeye ve bunların zayıf dönüştürücüler olduğunu öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Olumlu sonuçlar ümidiyle bu anahtar kelimelerle devam etmeye devam etmek isteyebilirsiniz, ancak daha iyi dönüşüm veya daha iyi bir potansiyele sahip olan anahtar kelimelere devam etmekte daha iyi olursunuz.

“Neyin Hedefleneceğini Bulun”

Başarılı anahtar kelimelerinizi almanın ve bunları Google’ın en üstüne getirmeye çalışmanın yanı sıra, hangi anahtar kelimelerin umut verici göründüğünü öğrenmeniz gerekir, ancak biraz daha fazla çaba harcanması gerekir.
Google Analytics ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya bir uzmanına ihtiyacınız varsa, bize ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: