Zümrütevler Mah. Fıratlı Sok No:16/2 Maltepe/İSTANBUL
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

MP Grup; var olduğunuz sektör de başarılı olmak isteyen müşterilerimizle aynı çatı altında bir araya gelerek karşılıklı kazanımlar elde ederek birlikte ortak bir dil oluşturmaktır.

MP Grup;  çatısı altında bulunan mesai arkadaşlarımızla müşterilerimiz arasında ekip çalışmasına özen göstererek birliktelik oluşturmak ve etkili ve verimli çalışmayı sağlamak bizim en önemli görevlerimizdendir.

Yeni bir işletme kurmak ve/veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik, politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından güçlükleri göz ardı edilemez gerçeklerdendir.

Küçük işletmelerin ve yeni açılacak noktaların bu güçlükleri çözmeleri, özellikle çatısı altında bulunduğu markanın kapsama alanı, marka bilinirliği, prestijli, ürün ağı ve yüksek getiri hedefi ile doğru orantılıdır.

MP Grup kaliteli hizmet anlayışı ve başarılı danışmanlık hizmetleri işletmeciliğini ulusal ve uluslararası alanlarda kaliteli markalar haline getirebilmek, fırsat eşitliğine katkıda bulunabilmek ve hizmet verdiği pazarda büyüyerek dünyanın her köşesine ulaşmak için bu yola çıkmıştır.

MP Grup; sizlerin yanında bir bütün olarak işletme sistemi içindeki tüm faaliyetleri içeren bir işbirliği modelidir.

MP GRUP İLE YOLA ÇIKMANIN FAYDALARI

  • Birlikte Ulusal veya Uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.
  • Alanında gelişmiş bilgi birikimine sahip ekiplerin  sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı doğmaktadır.
  • Eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği.
  • Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.
  • Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.
  • Markalarınız ve geleceğinizin mimarı olurken işletmeniz için mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.
  • Alanında ki uzman kadro ile reklam ve tanıtma giderlerinden başarılı projelerle tasarruf sağlanmaktadır.
  • Danışmanlık hizmeti sistemimiz içinde girişimcinin yalnızlığını ortadan kalkar, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azalır.
  • Yazılımlarımız ile de işletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.

Misyonumuz?
MP Grup markalarımızın çatısı altında bulunan şubelerimiz aracılığıyla en kaliteli ürünleri müşterilerimizin zevkine hitap etmesini sağlamaktır.

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermektir

Keyifli zamanlar geçireceğiniz güzel mekânlar inşa etmek ve hayatınızın en kalıcı anlarınıza şahit olmak öncelikli amaçlarımız içerisindedir. Bu keyifli zamanlarınızı kalite ile birleştirmek ise firma misyonumuzdur.

Vizyonumuz?
Değişen ve gelişen dünyada gelişmiş markaların tedariklerini profesyonel ve uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı çalışarak hizmet kalitemizi artırmak ve MP Grup markalarımızın tercih eden Şubelerimize hizmet vermektir.
Kalite Politikamız?
Kalite stratejimiz, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

İş süreçlerimizi gözden geçirerek, performansımızı geliştirecek yaklaşımların belirlenmesi,

Tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak,

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı ilke edinen

Ekip çalışmasın destekleyerek kalite düzeyini sürekli yükseltmek,

Tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmek,

Grup firmaları arasında ve çözüm ortaklıklarıyla güvene dayalı bir işbirliği içinde olmak.

Firmamızın ve Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi yurt dışına taşımak,

En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek,

Başlanan her projeyi zamanın da, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı

MP Grup olarak biz;

Ekip ruhunun vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak en iyi kalitede hizmet sunmak.

Müşteri ile iletişimden başlayıp son aşamaya kadar yönetim, bölüm sorumluları ve çalışan personeliyle; işin başından sonuna kadar sınırsız müşteri memnuniyetini ve bunun sürekliliğini sağlamak;

Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamak

Müşterilerimizde ve tedarikçilerimizde sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak.

Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak

Firmamızın Kalite Politikasıdır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: